Twitter İs Blocked İn Turkey!!

Kafalarımızın yeteri kadar karıştığı bu dönemde; biz olan her şeyin altında senin parmağını arar hale gelmişken, aaa bide ne görelim #twitter için Türkiye’de tarih yazılıyor. Normal günde Twitter’a girmeyen adam bile şuanda #TwitterisblockedinTurkey hashtagi altında bir şeyler karalıyor.

Tamam kabullenmek gerek belkide sensin veya değilsin ama bu işi de engelleye bilirdin. Biliriz; Zarara kendi rızasıyla gidene merhamet edilmez!

Sana demem gereken bir şey var. Ben sadece iki saat içerisinde hiç tanımadığım 200 kişiyi Batıpark’a topladım. Sadece iki saat! Övünmek değil buradaki amacım. Sadece diyorum.

Harita gözünde canlandı mı?

Neler olabileceğini herkes görüyor. Önceki yazılarımın birinde Türkiye’de güven probleminin olduğundan bahsetmiştim. Etrafındaki her ülkede patlak veren olaylar var. Kimse Ukrayna’daki güvensiz duruşun şehrinde ülkesinde olmasını istemez.

Konuya geri dönecek olursak kimse bu sefer sokağa çıkmayı istemiyor. Yani o haritayı inşallah kimse elde edemeyecek. Bundan öncekilerin sonuçlarını, karşılıklı olarak insanların ölmesiyle gereğinden fazlasıyla kaldırdık. Kimse kimseye bir şey olmasını istemiyor. Yani korkma!

Sanırım bu sefer Türkiye halkı adam akıllı bir seçim yapacak. Gerçi bizim seçimlerimizin yasal olarak veya uygulama olarak yapılanması saçmalıkmış. Onu öğrendim sonunda. Diyeceğim o ki; sen yasaklasan da biz aşarız amaç yasaklamak olmamalı bunu kafanda bitirmelisin.

Bir diğer durum var ki;

Ya dışarı çıkmak isteyen insanlarda varsa!?

Bir Cevap Yazın