Yeni Blogun İlk Girdisi

Evet hepsinin sonucu olarak bu yeni blogumuzun ilk yazısı.

Bu arayı biraz anlatmak isterim.Pek uzun sürmedi aslında toplam iki gün falan uğraştım. Bu taşıma sırasında çoğu kişininde yaşadığı bazı zorluklar var. Bunlar ilk domain almakla başlar, en son herkese duyurmakla biter. Tabi bu arada gene uğraşacağınız içerik aktarma ve değişimleri de var, yeni kategorilendirme de yapmak lazım. Bunların hepsinden sonra ilk iş yeni blogun ilk yazısını yazmaktır. Şu anda onu yapmaya çalışıyorum.

Üniversite döneminin ilk yazısı sanırım bu. Şimdilik pek bir şey yazasım gelmiyor.

Bu blogu açmamda bana yardım eden başta babam olmak üzere;
Cem İbrahim Arı‘ya ve
burada isimlerinin verilmelerini istemeyen arkadaşlara teşekkür ederim. 🙂

One thought on “Yeni Blogun İlk Girdisi

  1. SELAM KARDEŞ ,
    Üniversitenin ilk günlerinde sana başarılar dilerim,senin birçok şeyi başardığını gördük.Yeni yaşamında da devamını bekliyoruz.Üniversite senide olgunlaştıracak ve yalnız başına ayakların üzerinde durmasını öğreneceksin.Kuşlar yavrularını her şeyden korumaya çalışırlar bir gün gelir yuvadan iterek atmaya çalışırlar.Bundan dolayı onlar hiç sorgulanmazlar çünkü onlar yavrularının uçmasını ve özgür olarak dolaşmasını isterler.Yavrular öncelikle biraz korkarlar ancakkk.Özgürlüğün tadını alınca o gün hayatları değişir.Biraz korkak ve ürkek olurlar daha sonra ayakları üzerinde durmanın keyfini yaşarlar.
    Şu anda senin durumunda buna benziyor… Korkma devam istikbal senin olacak çalış ve gayretli ol.Hem bu dünyanın hemde ahiretini unutma.Şu zamanda biraz zahmetli olacak fakat merak etme senin arkanda sana destek veren sevenlerin var.Bunu sakın unutma …
    Senden beklenen şeyleri yapacağından bizler eminiz sen de emin adımlarla hayata tutun ve KORKMA maddi ve manevi yardımcıların var.

Bir Cevap Yazın