Belki Yeni Bir Başlangıç

“Bitirelim, geçsin, gitsin.” diye uğraştığımız dönem bitti. Derken hiç yoktan üniversite dönemi patladı. Facebook’ta falan paylaştık nereyi kazandığımızı. Burada da değinmeliyiz.

Allah’ın izniyle On Dokuz Mayıs Üniversitesini Makine mühendisliğini kazandık. Samsun’a hiç gitmedik ama üstesinden geliriz artık. 21. tercihimizdi. 20 ve 22. tercihler Kayseri olmasına rağmen Samsun geldi. İnşallah sorunsuz bir şekilde de hallederiz. Şimdi burada Karadeniz’in doğal güzelliklerinden bahsetmeye gerek yok ama şunu söylemeliyim ki kendimi oranın güzellikleriyle tatmin etmeye çalışıyorum. Belkide gerçekten güzel bir yerdir. Her neyse…

Tabi şimdi bir iki mesele kaldı muallakta olan. Bunların ilki kalacak yerdi ki onu hemen hallettik. Tek kalan mesele oraya alışabilmek. Yani ne bileyim. Bi düşünsenize; hazırlıkla beraber toplam beş sene orada geçecek. Bunların hepsini düşünmek tabi yanında azda olsa sitresi getiriyor.

Ramazanla aramızda baya bi iyi. Aldığımız cüzleri de okuyoruz yani. Neyse şimdilik son durum bu şekilde.
Bu arada blogumu adam akıllı bir yere taşımak istiyorum. Bu konu hakkında tavsiyelerinizi de bekliyoruz. Haydi sağlıcakla kalın. 🙂 (Belirgin bir bohemli yazı)

Bir Cevap Yazın