Uzun Zaman Sonra Tekrar Merhabalar :)

Evet gerçektende baya uzun zaman oldu ben yazmayalı. Sınav var, o var,bu var derken; artık bitti. Hemen konuma geleyim. Bana göre ilk sınav hayli zordu. Mat ve fen sınavlarıda güzeldi yani. Güzel ve istediğim bir yer gelsin diye umut ediyorum. İnşallah istediğim yer gelir.

Bu bahanelerlede lise yıllarımıza nokta koymuş bulunuyorum. Üniversitem artık neresi olursa açık kaynak kod yazılımına desteğimi orada devam ettireceğim.

Pardus’u da bir kenera atmıştım. Artık bunada bir çözüm yolu bulmam gerekiyor. Her ne kadar kullanma imkanımız olmasa da onu desteklemeye, Özgürlük İçin platformuna da yardım etmeye devam etmeliyiz.

Çok zor geçen bu seneyi bir kez daha yaşamayı hiç istemiyorum. Olabildiğince 3 büyük şehirden birine gitmemin yeterli olacağını düşünüyorum.

Bloguma yazdığım bu yazı sınavdan sonraki ilk yazım. Daha aklım tam yerine oturmuş bile değil. Biraz da psikolojik yönden değiştiğimi görüyorum.

Zaman beni buralara kadar getirdi. Artık bu yaz çalışmak yerine üniversitedeyken işime yarayacak bişeylerle uğraşmayı düşünüyorum. Buda zamana bağlı. Kazandığım yeride sizlerle paylaşmayı unutmayacağım. Dua edelimde istediğim yer gelsin. (bu arada sanırım yazmayı unutmuşum!)

Bir Cevap Yazın