Maraton Arasından

“YGS-LYS var.” diye başladığım bir dönemin içinden el uzatarak sesleniyorum:”Çalışmaktan, yeni bir şeyler öğrenmekten iyisi var mı?” Bu sorunun cevabı görecelik kavramından dolaya farklılık gösterebilir. Benim için sorun yok diyorum.

Biz kendi halimize bakalım derken Pardus yerinde durup öylece beklemedi tabi ki. 2011 sürümü için yola çıkmıştı zaten. Bıraktığım yerde olmadığını bende görüyorum. İlerlemeler kaydetmiş, yeni alanlarda çığır aşarak evrimini tamamlamak için ilerliyor. Şöyle söyleyebilirim ki çok mutluyum. Allah’ın izniyle gelecek sene bende camianın içine tamamen girmiş olacağım. Şimdilik dışarıdaki normal bir takipçiyim. Bu sene sonu bir üst kademeye atlamış olacağım.

Birazda kendimden söz etmek gerekirse; uzun zamandır bilgisayarın başına geçmemiştim şimdi karşısındayım, son gaz YGS için çalışıyorum, okul-dershane-ev bermuda şeytan üçgeninde turlama yapıyorum, her nasılsa sınava çalışmama rağmen kitap okumada rekorumu her seferinde katlıyorum. Şimdilik bu kadar yeter sanırım. Galiba blogumuda biraz astım ama olsun. Ne de olsa gelecek sene hep onunla olacağım. Burdan herkese selamlar…

Bir Cevap Yazın