Hüzün Benimle Artık

Hüzün hep benimleydi ama kendisini fark ettirmiyordu. Yakın zamandaki bir çok olay bu hale getirmiş diye düşünüyorum. Çok fazla konu var ama benim bahsetmek istediğim farklı. Benim sorunum 2. Pardus Tanıtım ve Geliştirme Günleri.

Geçen sene olduğu gibi yine gidemiyorum. Yarın başlayacak fakat ben hala izin alamadım ve muhtemeldir ki gidemeyeceğim. 2. Pardus Tanıtım ve Geliştirme Günleri benim özlemle beklediğim fakat zaman bulup gidemediğim etkinliklerden birkaçı olmasına rağmen aralarında en önem verdiklerimden bir tanesi. Tanıdığım çoğu insanın gidip de benim gidememem biraz kıskançlığa sebep oluyor. Bunu da aşacağımı zannediyorum. 😀 Üç gün biraz zor geçecek ama olsun belki bir daha ki sefere gidebilirim. Yazımı okuyanlardan da bir isteğim var. Yerine getirirlerse çok sevinirim.

Eğer 2. Pardus Tanıtım ve Geliştirme Günlerine katıldıysanız gelişmelerden ve orada yaşadıklarınızdan biraz bahsetmenizi istiyorum. Bu benim için gerçekten de çok önemli. Şimdiden herkeze iyi eğlenceler.

2 thoughts on “Hüzün Benimle Artık

  1. Keşke gelebilseydin Said, hepimizle tanışmış olacaktın. Pardus geliştiricierinden de bazıları orda olacak. Olmazsa 2. gün için izin almaya çalış derim. Ama yine de üzülme, bu son etkinlik değil, daha bir sürü fırsatın olacak eminim.

Bir Cevap Yazın