Yeni yıla nasıl girilir?

İlk önce hepinizin yeni yılı kutlu olsun.

Yeni yıla girdik derken kendimizi ve kurallarımızı gözden geçirmemiz lazım. Bu yıl içinde neler oldu?, yeni neler vardı?, hayatımda neler değişti? Bu sorulara herkez normal şekilde cevap verebilir. Herkezin kendine göre yeni bir anısı veya olayı vardır.

Ben kendimden bahsederek başlayayım işe; bu sene değişenlerim arasında en önemlisi son 3 aydır bilgisayarla neredeyse hiç ilgilenmemem. Nasıl olduysa oldu. Ailem beni bilgisayarın başından kaldırmayı başardılar. Kitap okumaya ve ders çalışmaya başladım. Ayrıca ileriyi de düşünmeye başladım. Bunlar gibi daha çok var tabi. Ama benim kısa kesmem gerekti.

Eğer bunların yani hayatımızdaki değişimlerin farkına varırsak bir sonraki yılımızı daha güzel ve daha mutlu geçirebiliriz.

Ayrıca okumanızı istediğim bir yazı daha var. Seval Ünver’in yazdığı yeni yılla ilgili kurallarımız. Buradan ulaşabilirsiniz.Gerçekten de sıkı kurallar 🙂

One thought on “Yeni yıla nasıl girilir?

  1. Öneri için teşekkürler Said, sayende bir çok insan benim yazdığım kurallara ulaşıp okudu:) Bu arada blog candır, aksatmamak lazım. Ayda 1 yazı da olsa yaz;) Görüşmek üzere..

Bir Cevap Yazın