En küçük bluetooth stereo

Philips şimdiye kadar üretilen en küçük, belki de en şık stereo bluetooth kulaklığı duyurdu. SHB7110 model numaralı kulaklıklar dokunmatik kontrollere sahip.

https://i2.wp.com/cnetturkiye.com/images/00_09/02_09/18/philipsblu_in1.jpg?w=792

Yüksek kaliteli stereo müziği kablosuz dinlemek her müzik tutkununun hayalidir. Her ne kadar aşırı ses kalitesi meraklılarını memnun etmese de, bluetooth teknolojisi bu hayalimizi büyük oranda karşılıyor. Fakat kablosuz stereo kulaklıkların bir diğer problemi de büyüklük. Daha doğrusu büyüklük idi. Philips tarafından üretilen yeni SHB7110 bluetooth stereo kulaklık şimdiye kadar üretilen en küçüklerden. Hatta şık tasarımı da ön planda tutarsak en iyisi olmaya aday.

Philips SHB7110 birbirine kablo ile bağlı iki adet yuvarlak hatlara sahip parlak siyah kaplamalı kulaklıktan oluşuyor. Kulakiçi olarak tabir edilen türden tasarlanan kulaklıklar dokunmatik panelleri üzerinde parmak jestleriyle yönetiliyor. Örneğin parmağınızı sürerek sesi kontrol edebiliyor veya dokunup bırakarak gelen çağrıyı cevaplandırabiliyorsunuz. FullSound adı verilen teknolojiyi sunan kulaklıklara entegre özel çip sayesinde bluetooth üzerinden sıkıştırılarak aktarılan sesi bass, tiz, stereo ve dinamik ses değerlerini yeniden işliyor. Bu özelliği açıp kapatabiliyorsunuz. Üzerinde gürültü önleyicili mikrofon bulunduğundan mobil iletişim cihazlarıyla kullanırken gelen çağrıları da yanıtlayabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın